BİZ


BİZ

Salon İstanbul Ziyafet’in kurulma amacı nedir?


Salon İstanbul Ziyafet
“Catering / Ziyafet”
Hizmetlerini “Daha Özenli “
ve
“Kişiye Özel”
olarak gerçekleştirebilmek amacıyla kurulmuştur.

Salon İstanbul Ziyafet’in yaratıcısı ve kurucusu kimdir?

Hayri Araboğlu;
1981 Alman Lisesi Mezunu…Üniversite ve MBA ardından hizmet sektöründe 20.yılı. 1990 dan bu güne Ortaköy Meydanı Safir Alaturka Restoranın ve Seminer,Toplantı ve Davet Salonunun işletmeciliğini üstlenen Alaturka Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti. ortağı. 2002 - 2009 yılları arasında Elma Catering Kurucu Ortağı olarak Yönetici Ortaklık yaptı.20.hizmet yılına tecrübeli ekibi ve yeni oluşumları ile merhaba dedi.

 

 Ekibi;
Salon İstanbul Ziyafet’in ekibi genç, dinamik ve güler yüzlü bir kadrodan oluşmaktadır. Personeli, “hizmet”in anlamını bilen ve bunu severek yapan kişiler arasından seçilmiştir.

Gerçekleştirilen organizasyonlar sırasında başta koordinatör olmak üzere, her personelin ayrı bir görevi bulunmaktadır.  Davetlerde aşçılar mutlaka bulunmakta ve “son dokunuşlar” ile ikramlara, tabaklara ve büfelere lezzetin yanı sıra görsel güzellikler katmaktadırlar.
Amacımız misafirlerimize kusursuz bir hizmet verebilmek ve en ufak bir sıkıntıda çözüm üretebilmektir.

Her davet özeldir; misafirlerimizin hislerini güzelleştirebilecek ve gerçekte hafızalarını değerli anılar ile besleyecek kadar özel olmalıdır.

Salon İstanbul Ziyafet’in hedefi, hizmet verdiği misafirlerinin damaklarında kalitesiz şarap ile peynirin değil; güler yüz ve sevgi dolu emek ile yaratılan özel lezzetlerin tadının kalmasıdır.

Arzu etmiş olduğunuz organizasyonun tarzı ne olursa olsun, bizim görevimiz o resepsiyonu unutulmaz bir anıya dönüştürebilmektir. Memnuniyetinizin içinize sindiğini mutlaka hissetmeliyiz…

Bütçeniz ve tercihleriniz doğrultusunda, tüm iş tecrübemizi, imkânlarımızı ve yaratıcılığımızı kullanarak yeni bir başarıya imza atmak; şirketimizin büyümesi ve beslenmesinin aynasıdır…

Yeni Senede Yeniliklerle Salon İstanbul Ziyafet
 Yani;

S.İ.Z

 

Salon İstanbul Ziyafet © 2010