HAKKIMIZDA SÖYLENENLER

" Sevgili Hayri Araboğlu ve Salon İstanbul Ziyafet Ailesi;Öncelikli olarak Yalı Organizasyon adına, gerek Hekimbaşı Salih Efendi Yalısı ‘nda gerekse diğer davetlerimizde göstermiş olduğunuz sonsuz özveri için sizlere çok teşekkür ediyoruz.

2010 yaz döneminde sizlerin ruhunuzu katarak, kaliteli yemekler sunmanız, yine aynı ruhla güler yüzlü ve birçok kaliteli yerde rastlanamayacak kadar iyi servis sunmanız neticesinde bizler gerek mekân sahipleri olarak, gerekse de organizasyon firması olarak sayenizde ilk defa sürekli olarak çok güzel teşekkürler ve övgüler aldık…

Dileriz aynı ruhla daha bir çok sezona, birlikte, kimsenin başaramadığı kadar iyi servis kalitesi ile, tarifsiz muhteşem lezzetler ve sunumlar ile ev sahipliği yaparız…

Sevgili Hayri Bey, sizin vasıtanızla emeği geçen herkese tek tek teşekkürlerimizi iletmenizi rica ediyoruz.

Yüreğinizin güzelliği, kaliteniz, işinize olan bağlılığınız ve saygınız, umarız sizden hiç eksilmesin… Hep böyle kalın ve beraber birçok başarılı davetlere imza atalım…

Sizleri seviyoruz…

Sevgi & Saygılarımızla…

Zeynep Ertürer

YALI ORGANİZASYON

27.09.2010

 "


Yalı Organizasyon Teşekkür 


" Merhaba,

Her şey harika idi, bu herkesin fikri…

tüm Salon İstanbul Ziyafet ekibine mersi!!!!!!!!!!!!!!!:::::::::::::)))))))))))))))))))

Artık Nik mi evlenir:) yoksa Stef in çocuğu olur da vaftiz mi ederiz...Bilmiyorum, ama kesin olan her ne yapacaksak beraber yapacağız:::::::))))))))))))))

Herkese sevgi ve selamlar

EthelEthel & Tasi Rizo
Düğün Daveti
19 Eylül 2010
 "


Ethel & Tasi Rizo Düğünü 


" Ahu merhaba,
Pazar akşamı İstanbul Yelken Kulübü’nde birlikte gerçekleştirdiğimiz ödül töreni kokteylimizde, bize sağladığınız catering hizmeti için, hem şirketim, hem de şahsım adına çok teşekkür ederim.

Gerek lezzet, gerek sunum, gerekse de ikram anlamında son derece başarılıydı ve Kaya Grubu yönetimi catering ile ilgili memnuniyetlerini defalarca bildirdiler. Misafirlerimiz de son derece keyifli bir akşam geçirdi.

Bu tarz organizasyonları yıllardır yapan bir kişi olarak, özeniniz ve verdiğiniz hizmet kalitesi anlamında çok teşekkür ediyoruz.

Bundan sonraki organizasyonlarımızda da, keyifle birlikte çalışmayı diliyoruz.

Tekrar teşekkürler.

Damla Erarslan "


Kaya Ropes Teşekkür Yazısı 


" Salon İstanbul Ziyafet - Süper Catering ve Tam Bir Ziyafet - Başrolde Canım Arkadaşım Ahu Tultay. Çok ama çoookkk teşekkürler...
Damla Erarslan - KAYA YAPI / KAYA ROPES "


Cumhurbaşkanlığı Yat Yarışı Kapanış Davetini gerçekleştirdik... 


" Pera Müzesi Pera Cafe`de "Hayatın Seyri" kitap tanıtımı kokteylini gerçekleştirdik..
Adalet Ağaoğlu, kitabı bizim için imzaladı: Sayın Hayri Araboğlu için; yakın ilgilerine teşekkürler, kokteyl harikaydı. Sağolunuz. Adalet Ağaoğlu. "


Adalet Ağaoğlu bizim için yazdı.. 


" Hayri bey,
Her şey çok güzeldi ve tüm arkadaşlarımız ertesi gün arayıp teşekkür ettiler. Ellerinize sağlık ve resimler için de ayrıca teşekkür ederiz.
Görüşmek üzere
Hande İyibilir

Hande İyibilir
Koordinatör / Coordinator
Mali İşler / Financial Affairs
Polimeks Insaat Taahhut ve San. Tic. A.S.
Elmadag, Asker Ocagi Caddesi Suzer Plaza
No: 15 / O2 34367 Sisli / Istanbul
Mail: hpogda@polimeksinsaat.com
Tel: +90 212 249 3737
Fax: +90 212 293 4550
Web: http://www.polimeksinsaat.com

 "


 


" Sevgili Hayri Bey,

Ben, Dr. Murad Doğantan`ın teyzesiyim. Dün akşam Hekimbaşı Salih Efendi Yalısında, Berrin & Koray`ın resepsiyonunda görüştük ve çok mutlu oldum zira doğumumda anneniz yanı başımdaydı ve gerçekten her zaman sevgi ve minnet`le andığım bir doktor hanımdır. Nurlarda yatsın.

Düğün organizasyonu ve yemeğini çok beğendik. Abartıya kaçılmadan bu kadar rafine bir gece düzenlemek çok zor olsa gerek.
Çok flaş, çok şık mekanlarda, çok özenilmiş düğünlere katıldık fakat dün akşamki kadar zarif ve kalitelisini pek hatırlamıyorum.
Hepsinde; gerek menüde gerekse organizasyonda etrafa para saçılmış / görgü eksikliği duygusu hakim olurken dün akşam bambaşka bir zarafet içindeydi. Bundan dolayı sizi kutluyorum.

Yaşam enerjinizin dün akşamki gibi hep çok yüksek olması dileğiyle,

Zerrin Bayraktar 19 Haziran 2010
 "


 


" Selamlar Ahu Hanım,
Pink Martini konserinde verdiğiniz hizmetten, gösterdiğiniz güler yüzünüzden ve çözüm odaklı yaklaşımınızdan dolayı sizinle çalışmaktan büyük keyif aldık.

Umarız ileride de çalışmak dileğiyle

Sevgiler

Ahmet ERKASAP - AE
Pasion Turca S.L / S.V.H Film Muzik ve Org.
Atakan Sok.Berkan Ishani No:4 K:3 D:19A
Mecidiyekoy - 34387- Istanbul, Turkey
Tel:+ 90 212 347 13 30
Fax: + 90 212 347 13 31
GSM: +90 533 581 89 33
erkasap@pasionturca.net
www.pasionturca.net

 "


 


| 1 | 2 | 3 |


Salon İstanbul Ziyafet © 2010